Veerponten en veerboten in Nederland


Pontjes in Nederland


[start] [zoeken] [historisch]
[nieuws] [pontje_vd_maand]
[type_veerpont] [lijst_pontjes] [fietstochten]
[zeer_klein] [privé_pontjes] [links] [contact]

Lijst pontjes

Op deze pagina vindt u een overzicht van de pontjes.
(bij de lijst per soort, provincie en type alleen de actueel actieve pontjes)
(bij de lijst per naam vindt u ook de historische veerponten)

Welke selectie wilt u?

Soort pontje   Provincie   Naam veerpont   Type veerpont

Overzicht veerponten per naam veerpont

(alleen veerponten met een naam worden in dit overzicht genoemd; in de lijst staan ook historische ponten)

Totaal aantal pontjes met een naam: 775
't Kleine Veer [Hattem - Zwolle]
't Leeuweveerke [Lage Zwaluwe - Biesbosch]
't Schellerveertje [Zwolle Schellerwaard]
Aalst 1 [Aalst - Veen]
Aalst II [Aalst - Veen]
Abel Tasman [Lelystad - Marker Wadden ]
Ada van Holland [Den Helder - Texel]
Adelaar [Hoek van Holland - Maasvlakte]
Adler III [Delfzijl - Emden (D) - Ditzum (D)]
Adri [Veerdienst Dordrecht]
Adri [fa.Vos, Kinderdijk]
Adriana [Gorishoek - Yerseke]
Aerdts Veer [Zevenaar - Aerdt]
Af en toe [Ammerstol - Groot-Ammers]
Agger [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Akersloot [Akersloot - Schermerdijk]
Albatros [Sneek - Starteiland]
Alblas [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Alem [Alem - Maren-Kessel]
Alie [fa.Vos, Kinderdijk]
Alphen [Alphen - Oijen]
Altena [Gorinchem - Woudrichem]
Amalia [Alem - Maren-Kessel]
Amalia [Lochem Dochterenseweg - Staringkoepel]
Ameland [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Ameland [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Ameland I [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Ameland II [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Anna [Willemstad - Numansdorp]
Anna Jacoba / Krabbekreek [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Anna Lyse [Hoek van Holland - Maasvlakte]
Anna-Meika [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Annemarie [Amsterdam - Velsen-Zuid]
Annemarie [Amsterdam - Velsen-Zuid]
Aqua Cat [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Aqua Ferro [Tiel - Wamel]
Aqua Fox [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Aqua Runner [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Aqua Runner [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Aqua Shuttle [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
ASM 1 [Arnhem Rijnkade - Stadsblokkenwerf - Evenemententerrein]
Assistent [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Baron Rengers / Sirena [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Bavaria [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Bep Glasius [Enkhuizen - Stavoren]
Bergsche Maas 10 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 11 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 12 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 14 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 2 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 3 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 4 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 5 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 6 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 8 [Waalwijk - Drongelen]
Bergsche Maas 9 [Waalwijk - Drongelen]
Beusichemse Veer [Beusichem - Wijk bij Duurstede]
Beusichemse Veer [Beusichem - Wijk bij Duurstede]
Biej Ool Euver [Ool - Marina Oolderhuuske]
Biesbosch I [Veerdienst Dordrecht]
Biesbosch II [Veerdienst Dordrecht]
Biesbosch III [Veerdienst Dordrecht]
Biesbosch IV [Veerdienst Dordrecht]
Blankenburg [Maassluis - Rozenburg]
Bobcraft [Zaandijk - Zaanse Schans Bonte Hen]
Bolsward [Amsterdam - Lemmer (tramboot)]
Borndiep [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Brakel 1 [Brakel - Herwijnen]
Brakel II [Brakel - Herwijnen]
Brakzand [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Broekhuizen [Arcen - Broekhuizen]
Broekhuizen - Arcen [Arcen - Broekhuizen]
BRU-45 [Bruinisse (vluchthaven Zijpe) - Anna Jacobapolder]
Burgemeester van Lier [Vlaardingen - Pernis Petroleumweg]
C.Bosman [Enkhuizen - Stavoren]
Catharina-Amalia [Amsterdam - Velsen-Zuid]
Challenger [Harlingen - Terschelling/Vlieland (Waddentransport)]
Channah [fa.Vos, Kinderdijk]
Christina [Rotterdam Charlois St.Janshaven - St.Jobshaven (Maastunnel)]
Christina [Kinderdijk - Krimpen a/d Lek]
Christoffel [Huissen - Loo]
Christoffel II [Huissen - Loo]
Christophorus [Tiel - Wamel]
Cocobo [Badhoevedorp - Sloten]
Corien [fa.Vos, Kinderdijk]
Cornelis de Witt [Veerdienst Dordrecht]
Cramignon [Eijsden - Lanaye (B)]
Culemborg [Culemborg - Schalkwijk]
Culemborg II [Culemborg - Schalkwijk]
De Aa [Nieuwer ter Aa - Breukelen]
De Biesbosch [Kop van t Land - Biesbosch Spieringpolder]
De Burd [Grou Yne Lijte - Grouw De Burd]
De Dageraad [Den Helder - Texel]
De Dageraad [Den Helder - Texel]
De Eem [Eemdijk - Eemnes]
De Ferry [Tilburg Piushaven]
De Galgenwaard [Heukelum - Oosterwijk Galgenwaard]
De Goudhaeck [Everdingen - Everdingerwaard]
De Heere Schouten [Warmond Koudenhoorn -Zwanburgpolder / Tengnagel]
De Hoge Boom [Woerden - Zegveld]
De Hoop [Kortgene - Wolphaartsdijk]
De Hoorn [Maassluis - Rozenburg]
De IJsvogel [Strijensas - Esscheplaat]
De Jonghe Seun [Harlingen haven]
De Klokkenstoel [Goingarijp - Jachthaven]
De Kwakel [Midden-Delfland Kwakelweg - Broekpolder]
De Lente [Rijsenhout - Blauwe Beugel jachthaven]
De Maasnymph (FS) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
De Nieuwe Prins [Hoek van Holland - Maasvlakte]
De Nieuwe Vaart [Strijensas - Moerdijk]
De Nijverheid [Krimpen Stormpolder - Capelle a/d IJssel Keten]
De Oerhaal [Eernewoude - Warten]
De Overkant [Ameide - Lopik]
De Overkant [Ameide - Lopik]
De Schelde [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
De Stroomboot [Haarlem Schalkwijk - Cruquius]
De Sweagen [Sneek - Starteiland]
De Timberwolf [Oudenbosch - Standdaarbuiten]
De Toegang [Zegveld - Kamerik]
De Trekschuit [Vlaardingen Vlietzicht - Maasland Duifpolder]
De Vriendschap [Texel de Cocksdorp - Vlieland]
De Zuiderzee [Enkhuizen - Urk (motorbootveer)]
De Zuiderzee [Lelystad - Marker Wadden ]
Desteree [Rijnsaterwoude - Oude Wetering]
Devel [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Diana Afina [Bruinisse (vluchthaven Zijpe) - Anna Jacobapolder]
Dir.Gen.Jhr.von Geusau [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Dn Höpsen Diek [Sint Hubert - Hapsedijk]
Dn Overkant [Druten - Dodewaard]
Dokter Wagemaker [Den Helder - Texel]
Dokter Wagemaker [Den Helder - Texel]
Dokter Wiegersma [Heerewaarden Veerhuis - Lithse Ham]
Dollard [Delfzijl - Emden (D) - Ditzum (D)]
Dommerholt [Gorssel - Wilp]
Dommerholt [Gorssel - Wilp]
Dordrecht [Moerdijk - Willemsdorp]
Dordrecht [Moerdijk - Willemsdorp]
Dordrecht [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
dr.ir.F.Q.den Hollander [Enkhuizen - Stavoren]
Drechtsteden 1 [Lijn 19: Rotterdam Feijenoord - Kralingen]
Drechtsteden 1 [Veerdienst Dordrecht]
Drechtsteden 2 [Veerdienst Dordrecht]
Drechtsteden 2 [Ridderkerk - Kinderdijk / Krimpen ad Lek]
Drielsche Veer [Driel - Oosterbeek]
Drielsche Veer [Driel - Oosterbeek]
Droech oer de feart [Gaastmeer - Nijhuizum]
Drs.P [Nederhemert Noord - Nederhemert Zuid]
Duo [Arkel - Spijk]
Eendracht [Nieuwendijk - Tiengemeten]
Eendracht [Vierlingsbeek - Bergen]
Eiland Urk [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Elly Glasius [Amsterdam CS - Hembrug - Zaandam]
Elvira [Amsterdam IJburg - Pampus]
Emma [Ammerstol - Groot-Ammers]
Enkhuizen I [Enkhuizen - Stavoren]
Enkhuizen II [Enkhuizen - Stavoren]
Esmeralda [Bergstoep - Streefkerk]
Esonborg [Esonstad - Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Esonborg [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Ferry [Warmond Koudenhoorn]
Festina Lente [Vierlingsbeek - Bergen]
Fietsa Versa [Terherne - Tersoalsterzijl]
Fle-Gel [Horst strand - Zeewolde]
Fostaborg [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Fostaborg [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Franziska [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Friesland [Enkhuizen - Medemblik]
Friesland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Friesland [Enkhuizen - Stavoren]
Friesland [Enkhuizen - Stavoren]
Friesland [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Friesland [Harlingen - Terschelling]
Frisia [Zierikzee - Kamperland Sophiahaven]
Frisia [Sint Annaland - Zierikzee]
Frisia 2 [Gorishoek - Yerseke]
Fuut [Amstelveen Nesserlaan - De Ronde Hoep]
Gastvrij Grou [Grou Hellingshaven - Oan t Wetter]
Gastvrij Grou [Grou Hellingshaven - Oan t Wetter]
Gedeputeerde Schilthuis [Maassluis - Rozenburg]
Gein [Gouda - Goudasfalt]
Geldersweert [Ingen - Elst]
Gemeentepont 13 [Veerdienst Dordrecht]
Gemeentepont no.20 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Gemeentepont no.20 [Almere - Muiderbrug]
Gemeentepont no.21 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Gemeentepont no.22 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Gemeentepont no.23 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Gemeentepont no.24 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Geuzenveer [Brielle - Rozenburg]
God met ons III [Katwijk - Mook]
God met ons IV [Middelaar - Cuijk]
Gorinchem [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem I [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem I [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem II [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem III [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem IV [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem IX [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem V [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem V [Maassluis - Rozenburg]
Gorinchem VI [Papendrecht Merwedebrug (N3)]
Gorinchem VI [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem VII [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem VIII [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem X [Gorinchem - Woudrichem]
Gorinchem XI [Gorinchem - Woudrichem]
Grevelingen [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Grienduil [Dordrecht Biesboschcentrum - Ottersluis]
Grietman [Veenhoop - Hooidammen]
Groningen [Enkhuizen - Stavoren]
Groningen II [Amsterdam - Lemmer (lemmerboot)]
Groningen IV [Amsterdam - Lemmer (lemmerboot)]
Groningerland [Eemshaven - Borkum (D)]
H.C.Kleemans-pontje [Kampen Kampereiland - Mandjeswaard]
H4 - de Weerder [Beuningen - Slijk-Ewijk]
Halve Maan [Millingerwaard - Doornenburg]
Haringvliet [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Haringvliet / Onderneming / Oud-Beijerland (OG) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Harpoen [Gorishoek - Yerseke]
Heen en Weer [Millingen - Lobith]
Heen en Weer I [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer II [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer III [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer IV [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en weer IV [Millingen aan de Rijn - Pannerden]
Heen en Weer IV [Millingerwaard - Doornenburg]
Heen en Weer IX [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer V [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en weer V [Millingen aan de Rijn - Pannerden]
Heen en Weer VI [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer VII [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer VIII [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer X [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer XI [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer XII [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer XIII [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer XIV [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer XV [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heen en Weer XVI [Heen en Weer (Rotterdam)]
Heerenveen [Amsterdam - Lemmer (tramboot)]
Heerenveen [Amsterdam - Lemmer (tramboot)]
Heicondias [Nieuwendijk - Tiengemeten]
Heicondias [Nieuwendijk - Stad aan t Haringvliet - Tiengemeten]
Helena [Amsterdam Oeverlanden - Amsterdamse Bos]
Hellegat [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Hendrikus [Tiel - Wamel]
Hendrikus [fa.Vos, Kinderdijk]
Henri-1 [Renkum - Heteren]
Het Heerlijk Veer [Batenburg - Demen]
Het Heerlijk Veer [Batenburg - Demen]
Het Schouw [Akersloot - Schermerdijk]
Het Zandpontje [Kerkdriel Zandmeren]
Hin en wer [Eernewoude - It Wiid]
Hoal Euver [Berg - Meeswijk (B)]
Hoal Euver II [Berg - Meeswijk (B)]
Holland [Enkhuizen - Stavoren]
Holland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Holland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Holland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Hollandsch Diep [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Hollandsch Diep [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Hollandsch Diep [Moerdijk - Willemsdorp]
Hoofdingenieur van Elzelingen [Maassluis - Rozenburg]
Hugo [Woudrichem - Loevestein]
Idonea [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Ied Glasius [Enkhuizen - Stavoren]
IJssel [Deventer De Welle - De Worp]
IJsselmeer [Lelystad - Marker Wadden ]
IJsselmeer [Volendam - Marken]
IJsselstroom [Enkhuizen - Stavoren]
IJveer 30 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 31 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 32 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 33 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 34 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 35 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 40 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 41 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 42 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 50 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 51 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 52 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 53 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 54 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 55 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 56 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 60 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 61 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 62 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 63 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 64 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 65 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer 66 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer I [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer II [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer III [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer IV [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer IX [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer V [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer VI [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer VII [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer VIII [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer X [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer XI [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer XII [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer XIII [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
IJveer XIV [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Ingense Veer [Ingen - Elst]
Insula / Burgem.Keyzer [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Jacob Petrus [Kingmatille - Keimptille]
Jacqueline II [Hekelingen - Nieuw-Beijerland]
Jan Coevertveer [Ouderkerk a/d Amstel (Coevertveer)]
Jan Hop [Spijkerboor - De Rijp]
Jan Nieveen [Amsterdam - Lemmer (lemmerboot)]
Jan Smit [Volendam - Marken]
Janihudi [Gorinchem - Woudrichem]
Janihudi [Gorinchem - Woudrichem]
Janske [Enspijk - Marienwaerdt landgoed]
Jantje Hop [Spijkerboor - De Rijp]
Jeltsje [Tijnje - Nij Beets]
Jorina [fa.Vos, Kinderdijk]
Juliana [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Julianaveer [Zaandam Koog a/d Zaan - Zaanse Schans (Julianaveer)]
Julianaveer [Amsterdam CS - Hembrug - Zaandam]
Jumbo [Velsen Zuid - Velsen Noord (pontje Donkersloot)]
Jung 2 [Geulle - Uikhoven (B)]
Kaag [Kaag - Buitenkaag]
Kaag [Vlaardingen - Pernis Petroleumweg]
Kaag 2 [Kaag - Buitenkaag]
Kaag I [Kaag - Buitenkaag]
Kampioen [Den Helder - Texel]
Kantje Boord II [Nigtevecht - Nederhorst den Berg]
Karla [Amsterdam - Velsen-Zuid]
Karla [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Keereweer [Rijswijk Delftweg - Jaagpad]
Kinderdijk [Kinderdijk - Krimpen a/d Lek]
King of Scandinavia [IJmuiden - Newcastle (Engeland)]
Klaas Westdijk [Amsterdam - Velsen-Zuid]
Kleine Veer 1 [Hattem - Zwolle]
Kobus [Blitterswijck - Wellerlooi]
Koegelwieck [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Koegelwieck [Harlingen - Terschelling]
Koet [Abcoude - Ouderkerk a/d Amstel]
Kolmeersland [Sneek - Starteiland]
Koningin Beatrix [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Koningin Beatrix [Hoek van Holland - Harwich (Engeland)]
Koningin Emma [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Koningin Emma [IJmuiden - IJmuiden noorderpier]
Koningin Wilhelmina [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Koningin Wilhelmina [Den Helder - Texel]
Kozakkenveer [Fortmond - Veessen (Kozakkenveer)]
Krammer [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Langweerdervaart [Langweer - De Brekken]
Lauwersveer [Lauwersoog - Suyderoogh]
Lauwersveer [Rotterdam Delfshaven Lage Erfbrug]
Leeuwarden [Enkhuizen - Stavoren]
Lexkesveer 1 [Wageningen - Randwijk (Lexkesveer)]
Lexkesveer 1 [Wageningen - Randwijk (Lexkesveer)]
Libelle [Millingen - Lobith]
Liniepont [Fort Honswijk - Fort Everdingen - Werk aan t Spoel]
Linquenda II [Hellevoetsluis - Stellendam - Middelharnis - Tiengemeten]
Loenensche Wel [Ewijk - Andelst]
Lottum [Lottum - Lomm]
Lottum - Lomm [Lottum - Lomm]
Lucretia [Strijensas - Moerdijk]
Luctor et Emergo [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Maarten Tromp [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Maasbommel [Maasbommel - Megen]
Maasbommel [Maasbommel - Megen]
Machiel [Gorinchem - Woudrichem]
Maja [Rheden - Rhederlaag]
Malburgse voetveer [Arnhem - Elden Praets (Meijnerswijk)]
Maria Johanna Petronella [Amstelveen Middenweg]
Marina de Eemhof [Spakenburg - Eemhof]
Marken [Enkhuizen - Zuiderzeemuseum]
Markpontje [Terheijden - Breda Haagse Beemden]
Markpontje [Terheijden - Breda Haagse Beemden]
Marsdiep [Den Helder - Texel]
Marsdiep [Den Helder - Texel]
Marskampveer [Rheeze - Oud-Bergentheim]
Münsterland [Eemshaven - Borkum (D)]
Megen [Appeltern - Megen]
Megen [Appeltern - Megen]
Meijnerswijk [Arnhem - Elden Praets (Meijnerswijk)]
Merwedam [Lijn 22: Zwijndrecht - Dordrecht Merwekade - Papendrecht]
Merwedam [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Middelharnis (OG) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Middelharnis (OG) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Midsland [Harlingen - Terschelling]
Midsland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Milo [Millingen - Lobith]
Minister C.Lely [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Minister Havelaar [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Minister Kraus [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Minister Ph.van der Sleijden [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Moerasdraak [Den Bosch Stadswal - Bossche Broek]
Moerdijk [Moerdijk - Willemsdorp]
Moerdijk [Moerdijk - Willemsdorp]
Molengat [Den Helder - Texel]
Monnik [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Monnik [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Mosselkreek [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Motorpont 1 [Kinderdijk - Krimpen a/d Lek]
Motorpont 2 [Kinderdijk - Krimpen a/d Lek]
MSTX 34 [Lijn 17: Rotterdam Katendrecht - Charlois]
MSTX 34 [Lijn 19: Rotterdam Feijenoord - Kralingen]
MSTX 35 [Lijn 19: Rotterdam Feijenoord - Kralingen]
MSTX 35 [Lijn 17: Rotterdam Katendrecht - Charlois]
MSTX31 [Lijn 18: Rotterdam Merwehaven - Heijplaat]
MSTX32 [Lijn 18: Rotterdam Merwehaven - Heijplaat]
MSTX33 [Lijn 18: Rotterdam Merwehaven - Heijplaat]
Najade [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Neeltje Jorina [fa.Vos, Kinderdijk]
Neptunus 1 [Nieuwer ter Aa - Breukelen]
Neptunus I [Varik - Heerewaarden]
Nessersluis 3 [Nessersluis - Nes a/d Amstel]
Nessersluis 4 [Nessersluis - Nes a/d Amstel]
NH Kan 2 [Anna Paulowna - Julianadorp (Den Helder)]
NH-KAN 1 [Landsmeer - Schouw]
Noord Westhoek I [Genemuiden - Zwartsluis]
Noord-Beveland [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Noord-Beveland [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Noord-Nederland [Harlingen - Terschelling]
Noord-Nederland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Noord-Nederland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Noord-Nederland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Nordlicht II [Eemshaven - Borkum (D)]
Nr.1 [Brakel - Herwijnen]
Nr.5 [Nieuwer ter Aa - Breukelen]
Numansdorp [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
NWH II [Genemuiden - Zwartsluis]
Nye Skou [Akkrum - Nije Skou]
NZK pont 100 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
NZK pont 101 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
NZK pont 102 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
NZK pont 103 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Ochten I [Ochten - Druten]
Ochten II [Ochten - Druten]
Oerd [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Oerd [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Oerset [Brekkenpolder - Lemmer]
Oerset [Wijns - Britsum]
Oerset [Gaastmeer - It Heidenskip]
Ome Piet [Nieuwe Meer - Amsterdamse Bos]
Onderneming [Hansweert - Perkpolder]
Onrust [Burghsluis - Colijnsplaat / Zierikzee]
Oost-Vlieland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Oost-Vlieland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Oosterschelde [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Oosterschelde [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Opheusdense Veer [Opheusden - Wageningen]
Opstapper [Spaarnwoude Recreatieterrein]
Ostera [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Otter [Rhoon - Oud-Beijerland - Spijkenisse]
Oudeweg [Broek - Blokslootpolder]
Over de Lende [Oldemarkt - Oldetrijne]
Overflakkee en Goedereede (OG) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Overhaal [Nigtevecht - Nederhorst den Berg]
Paadng IV [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang I [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang II [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang III [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang IX [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang V [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang VI [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang VII [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang VIII [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang X [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Padang XII [Rederij K.Bohré (Rotterdam)]
Paddegat 1 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Paddegat 2 [Scheveningen haven]
Paddegat 2 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Paddegat 3 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Paddegat 4 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Paddegat 5 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Paddegat 6 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Paddegat 7 [Woubrugge - Roelofarendsveen]
Pampus [Enkhuizen - Zuiderzeemuseum]
Pieperpont [Genemuiden - Mandjeswaard]
Pierre [Afferden - Sambeek]
Pierre [Huissen - Loo]
Pierre II [Afferden - Sambeek]
Piet Hein [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Pomona [Tiel - Wamel]
Pont 19 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Pont Jonen [Blokzijl - Jonen]
Pont van Aart [Blauwe Stad : Beerta - Reiderwolde]
Pont van Henk [Blauwe Stad De Tjammer - Reiderwolde]
Pont Varsen [Varsen - Vilsteren]
Pontje Ham [Maasbommel Loswal - Gouden Ham (recr.gebied)]
Pontje Ham [Maasbommel Loswal - Gouden Ham (recr.gebied)]
Pontje Steur [Werkendam - Biesbosch (Steur)]
Portunus [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
President Willy Claes [Ohé en Laak - Ophoven (B)]
Pride of Hull [Rotterdam Europoort - Hull (Engeland)]
Princess Seaways [IJmuiden - Newcastle (Engeland)]
Prins Bernhard [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prins Claus [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Prins Hendrik [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prins Johan Friso [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prins Johan Willem Friso [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Prins Willem I [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prins Willem IV [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Prins Willem-Alexander [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prins Willem-Alexander [Vlissingen - Breskens]
Prinses Anna [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Prinses Beatrix [Den Bommel - Numansdorp]
Prinses Beatrix [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prinses Christina [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prinses Irene [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prinses Juliana [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prinses Juliana [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prinses Margriet [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Prinses Maria Louise [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Prinses Máxima [Vlissingen - Breskens]
Putter [Puttershoek - Zwijndrecht Groote Lindt]
Putter [Puttershoek - Zwijndrecht Groote Lindt]
Que Guayabo [Zeewolde Bos]
R.van Hasselt [Enkhuizen - Stavoren]
Reggeveer [Rijssen - Wierden Notter]
Regina Fluminum [Eck en Wiel - Amerongen]
Regina Fluminum II [Eck en Wiel - Amerongen]
Reitdiepveer [Aduarderzijl - Schaphalsterzijl]
Renkumse Veer [Renkum - Heteren]
RheLie [Rhenen - Lienden]
Rhenus Vahalis [Millingen aan de Rijn - Pannerden]
Rhoons veer [Zeewolde -Harderwijk]
Rhoonsche Veer [Rhoon - Oud-Beijerland - Spijkenisse]
Rietbaan [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Rietvoorn [Blauwe Stad : Nieuwe Weg - Falster]
Rijkspont 1 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 10 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 11 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 12 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 4 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 5 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 6 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 7 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 8 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont 9 [F20: Amsterdam Hempontplein - Zaandam]
Rijkspont Sluiskil [Sluiskil Oost - Sluiskil West]
Rijn Valk [Valkenburg - Rijnsburg]
Roelof Bierdrager [Ilpendam Jaagweg - Kanaalweg]
Romantika [Eemshaven - Kristiansand (N)]
Rosanna [Amsterdam - Velsen-Zuid]
Rottum [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Rottum [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Rufus [Broek - Blokslootpolder]
Sailboa [Almere Muiderzand - Pampus]
Sailboa [Amsterdam IJburg - Pampus]
Sally [Drimmelen jachthaven]
Savelkouls [Appeltern - Megen]
Savelkouls [Alphen - Oijen]
Schalkediep [Garijp - Suawoude]
Schalkediep [Garijp - Suawoude]
Schelde [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Schellingerland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Schellingerland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Schellingerland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Schellingerland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Schellingerland I [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Schellingerland II [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Schie [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Schiermonnikoog [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Schiermonnikoog [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Schiermonnikoog [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Schokland [Enkhuizen - Zuiderzeemuseum]
Schollevaar [Moerdijk - Willemsdorp]
Schollevaar [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Schoonhoven [Schoonhoven - Gelkenes]
Schoonhoven II [Schoonhoven - Gelkenes]
Schoonhoven III [Schoonhoven - Gelkenes]
Schouwen [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Schouwen-Duiveland [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Schouwen-Duiveland [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Schulpengat [Den Helder - Texel]
Sier [Lauwersoog - Schiermonnikoog]
Sier [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Sleepschip nr.1 [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Sleepschip nr.2 [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Sleepschip nr.3 [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Sleurschuut [Sluiskil Rijkswaterleiding]
Sluuspoort [Zwartsluis museum-jachthaven]
Smient [Amsterdam Amsteldijk - Ouderkerkerdijk]
Snoekcbears [Grou De Burd - Sytebuorren]
Sophia [Hendrik-Ido-Ambacht - Sophiapolder]
Spaarneveer [Haarlem Belgielaan-Spaarnelaan]
Spathoek [Harlingen - Terschelling (EVT)]
Spes Futura [Wijk bij Duurstede - Rijswijk]
Spes Mea [Middelaar - Cuijk]
Spes Oriëntes [Huissen - Loo]
Spes Salutis [Beusichem - Wijk bij Duurstede]
Spes Vera [Middelaar - Cuijk]
St.Antonius [Nieuwendijk - Tiengemeten]
Stad Deventer E [Deventer De Welle - De Worp]
Stad Dockum [Monnickendam - Marken]
Stad Schoonhoven [Schoonhoven - Gelkenes]
Stad Tiel [Tiel - Wamel]
Stad Veere [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Stad Veere II [Veere - Kamperland]
Stad Vlissingen no.1 [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Stad Zierikzee [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Stad Zierikzee [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Staeldiep [Maassluis - Rozenburg]
Stavoren [Enkhuizen - Stavoren]
Steeds Voorwaarts [Dieren - Olburgen]
Steeds Voorwaarts [Dieren - Olburgen]
Stena Brittannica [Hoek van Holland - Harwich (Engeland)]
Stena Hollandica [Hoek van Holland - Harwich (Engeland)]
Stern [Muiden - Pampus eiland]
Stokvis [Deventer De Welle - De Worp]
Stoompont 1 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 10 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 11 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 12 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 13 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 14 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 15 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 16 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 17 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 18 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 2 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 2 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 3 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 3 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 4 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 4 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 5 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 6 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 7 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 8 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stoompont 9 [F3: Amsterdam CS - Buiksloterweg]
Stortemelk [Harlingen - Terschelling (EVT)]
Stortemelk [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Stortemelk [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Stuifdijk [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Sun-Bear [Oude Tonge - Benedensas - Steenbergen]
t fietsveer [Raamsdonk - Overdiepse Polder]
t Heen en Weertje [Oud Ade - Kaag]
t Vaerke [Grevenbicht - Rotem (B)]
t Verlaat [Bleiswijk - Zevenhuizen]
Tempo [Velsen Zuid - Velsen Noord (pontje Donkersloot)]
Terschellinger Bank [Harlingen - Terschelling/Vlieland (Waddentransport)]
Texelstroom [Den Helder - Texel]
Texelstroom [Den Helder - Texel]
The Queen Jacqueline [Hekelingen - Nieuw-Beijerland]
Tiger [Harlingen - Terschelling]
Toerist [Urk - Enkhuizen (-Kampen)]
Toerist [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Tonnie de Blank [Maasbommel - Megen]
Tonnie de Blank [Alphen - Oijen]
Trekpontje Culemborgse Vliet [Leerdam Diefdijk]
Trekpontje Vikingrijn [De Meern Alendorp]
Trekschuit [Liempde - Kasteren]
Trio [Velsen Zuid - Velsen Noord (pontje Donkersloot)]
Truda [Gendt - Ooij]
Twee gebroeders [Pannerden - Doornenburg]
Twee Gebroeders [Den Helder - Texel]
Urk [Enkhuizen - Zuiderzeemuseum]
Veerboot [Krimpen Stormpolder - Capelle a/d IJssel Keten]
Veerdienst I [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst I [Gorinchem - Werkendam - Hardinxveld]
Veerdienst II [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst II [Gorinchem - Werkendam - Hardinxveld]
Veerdienst III [Gorinchem - Werkendam - Hardinxveld]
Veerdienst III [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst IV [Gorinchem - Werkendam - Hardinxveld]
Veerdienst IV [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst IX [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst V [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst VI [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst VII [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst VIII [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst X [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst X [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst XI [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst XII [Veerdienst Dordrecht]
Veerdienst XIII [Veerdienst Dordrecht]
Veerkracht [Gouderak - Moordrecht]
Vegomo 5 [Gouderak - Moordrecht]
Vegomo 6 [Gouderak - Moordrecht]
Veluwerandveer [Nunspeet - Biddinghuizen]
Vice Versa [Maasbommel Loswal - Gouden Ham (recr.gebied)]
Vice Versa [Ravenstein - Niftrik]
Vice Versa [Varik - Heerewaarden]
Vice versa 3 [Ridderkerk - Kinderdijk / Krimpen ad Lek]
Vice-Versa [Lekkerkerk - Nieuw-Lekkerland]
Vlaardingen 1 (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlaardingen 2 (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlaardingen III (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlaardingen IV (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlaardingen V (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlaardingen VI (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlaardingen VII (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vlieland [Harlingen - Terschelling]
Vlieland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Vlieland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Vlieland [Rederij Doeksen (Harlingen - Terschelling/Vlieland)]
Vlij [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Vogelvlucht [Neer - Rijkel]
Volendam [Volendam - Marken]
Voorne en Putten I (VSM) [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Vooruitgang [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Vooruitgang II [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Vooruitgang II [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Vooruitgang III [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Voorwaarts [Den Helder - Texel]
Vrevia [Nieuwegein - Vianen]
Vriendschap [Muiden - Pampus eiland]
W.F.van der Wijck [Enkhuizen - Stavoren]
Waal [Tiel - Wamel]
Waalstroom [Enkhuizen - Stavoren]
Waddenzee [Lelystad - Marker Wadden ]
Waddenzee [Rederij Wagenborg (Ameland, Schiermonnikoog)]
Wagenveer 1 [Heen en Weer (Rotterdam)]
Wagenveer 2 [Heen en Weer (Rotterdam)]
Wagenveer 3 [Heen en Weer (Rotterdam)]
Wagenveer 4 [Heen en Weer (Rotterdam)]
Wagenveer 5 [Heen en Weer (Rotterdam)]
Wal-Nood 1 [Alkmaar Bierkade - Eilandswal]
Wal-Nood 2 [Alkmaar Bierkade - Eilandswal]
Walcheren [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Walzoorden [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Wantij [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Wappen von Borkum [Delfzijl - Emden-Knock- Borkum]
Wappen von Borkum [Eemshaven - Borkum (D)]
Werklust [Heerewaarden Veerhuis - Lithse Ham]
Wester-Schelde [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Westerschelde [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Wieringen [Enkhuizen - Zuiderzeemuseum]
Wijntje [Velsen Zuid - Velsen Noord (pontje Donkersloot)]
Willem [Pannerden - Doornenburg]
Willem [Pannerden - Doornenburg]
Willem Barentsz [Enkhuizen - Urk (zeilbootveer)]
Willem Barentsz [Lelystad - Marker Wadden ]
Willem Barentz [Harlingen - Terschelling (EVT)]
Willem Barentz [Harlingen - Terschelling]
Willem de Vlamingh [Harlingen - Terschelling]
Willemsdorp [Moerdijk - Willemsdorp]
Willemstad [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Witte de With [Lijn 20: Rotterdam - Dordrecht]
Woudrichem [Gorinchem - Woudrichem]
Woudrichem-Gorinchem [Gorinchem - Woudrichem]
Wuta [Lijn 17: Rotterdam Katendrecht - Charlois]
Wuta [Rheden - Rhederlaag]
Zaanferry 1 [Zaandam - Zaanse Schans - Wormerveer]
Zaanferry 2 [Zaandam - Zaanse Schans - Wormerveer]
Zaanhopper [Zaandam - Zaanse Schans - Wormerveer]
Zaanhopper [Zaandam - Zaanse Schans - Wormerveer]
Zaanhopper [Zaandam - Zaanse Schans - Wormerveer]
Zalkerveer [Zalk - s Heerenbroek]
Zalkerveer [Zalk - s Heerenbroek]
Zandkreek [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeeland [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeelandia [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeemeeuw [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeemeeuw [Nieuwerkerk a/d IJssel - Ouderkerk a/d IJssel]
Zeemeeuw [Den Helder - Texel]
Zeeuwsch-Vlaanderen [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeeuwsch-Vlaanderen [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeeuwsch-Vlaanderen [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zeldenrust [Sint-Agatha - Middelaar]
Zeldenrust 1 [Nijmegen - Lent]
Zeldenrust 2 [Nijmegen - Lent]
Zeldenrust 3 [Nijmegen - Lent]
Zeldenrust 4 [Nijmegen - Lent]
Zijlboot [Leiden Merenwijk - Warmond Zijldijk]
Zijpe [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Zijpe [Rotterdamse Tramweg Maatschappij]
Zilverstad [Schoonhoven - Gelkenes]
Zonnepont 7 [Dordrecht Biesboschcentrum - Het Sterlinggriend]
Zuid-Beveland [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zuiderzee [Volendam - Marken]
Zuidvliet [Provinciale Stoombootdiesten in Zeeland]
Zuidwal [Spakenburg - Eemhof]

[ terug naar boven ]

Houten Moerasmeer

Een voorbeeld van een klein pontje.
In Houten ligt dit speelpontje in een parkje.
Foto: Wim Kusee, 17 februari 2007