|
Sint-JanspontjeLokatie : Liempde - Kasteren (NB-028) |

Lage waterstand: In 2026 is de waterstand in de rivieren erg laag. Als gevolg daarvan zijn een aantal veerponten uit de vaart. Op deze website pontjes.nl worden tijdelijke stremmingen a.g.v. de lage waterstand NIET vermeld. Bij twijfel: neem contact op met de exploitant.
| Over | : | Dommel |
| Soort | : | Voetveer |
| Type | : | zelfbedienings touwpont |
| Opmerking | : | Telefoon bij nood buiten werktijden: 06-51296603 |
| Contact | : |
0411-655944 |
| Lokatie | : | (51.576536 , 5.379188) - Liempde (klik voor details) - Kasteren (klik voor details) |
| Websites | : |
www.mijnalbum.nl bhic.nl |
Vaartijden (disclaimer)
Lage waterstand: In 2026 is de waterstand in de rivieren erg laag. Als gevolg daarvan zijn een aantal veerponten uit de vaart. Op deze website pontjes.nl worden tijdelijke stremmingen a.g.v. de lage waterstand NIET vermeld. Bij twijfel: neem contact op met de exploitant. |
Op 28 juni 2008 werd een nieuw zelfbedieningspontje in dienst gesteld. Na een maand moest het al weer buiten gebruik worden gesteld. De touwen lagen te laag op het water, waardoor kanoërs ermee in aanraking kwamen. Het pontje werd opnieuw in de vaart gebracht op 24 juni 2009 (na constructieverandering). In 2012 kwamen er ook nieuwe steigerpontons. De oude was door brandstichting vernield.








| Type | zelfbedienings kettingveerpont |
| Bouwjaar | 2008 |
| Datum begin inzet | 2008.06.28 |
| Datum einde inzet | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Scheepswerf | |
| Capaciteit | |
| Opmerking | In gebruik genomen 28.6.2008. Na een maand buiten gebruik (de touwen lagen te laag op het water, waardoor kanoërs ermee in aanraking kwamen). Opnieuw in de vaart 24.6.2009 (na constructieverandering). In 2012 nieuwe steigerpontons. De oude was door brandstichting vernield. |